GENEL Modern mimarisi ve keşfedilmeyi bekleyen bir çok farklı mekanı ile Side Royal Paradise Hotel; siz değerli misafirlerine konaklama süresince keyifli bir yaşam alanı ve konforlu bir tatil imkanı sunuyor!

12.000 m² ’lik bir alan üzerine konumlanmış olan Side Royal Paradise Hotel, Akdeniz Havzası’nın esintisi, doğal güzelliği ve eşsiz manzarasını barındırmaktadır. Side Royal Paradise Hotel; Side’nin sakin, şehrin gürültüsünden arınmış bölgesinde yer alıp, büyüleyici atmosferi ile eşsiz mimariyi buluşturuyor. Antalya şehir merkezine 60 km, Antalya Havalimanı’na 45 km ve sahile 300 m. uzaklığı ile ulaşım açısından da siz değerli misafirleri için kolaylık sağlıyor. 

Side Royal Paradise Hotel’de; farklı konseptlerde siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek tasarlanmış oda seçenekleri,İtalyan ve Osmanlı mutfağının  seçkin lezzetlerini menüsünde buluşturan A’la Carte Restaurantları, bakım, sağlık ve güzellik hizmetlerinin yanı sıra ruh dinlencenizin de sağlanabileceği SPA Merkezi, birbirinden seçkin
butikleri, tatilinize renk katacak eğlence merkezleri, mavinin tonlarında yolculuğa çıkacağınız 1 adet kapalı ve 2 adet açık yüzme havuzları,tatilinizde de sporunuzu keyifle sürdürebileceğiniz deniz ve kara sporları, son teknoloji donanımıyla toplantı ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilecek nitelikteki toplantı salonu ve birçok güler yüzlü hizmet birimi ile konforlu, eğlenceli ve keyifli bir tatil deneyimini Side Paradise Hotel’de yaşayın!
Göster